text.skipToContent text.skipToNavigation
SAVA 195/75R16C 107/105Q TRENTA MSIDEK000079437
8.550,00 ден
Нашата најниска цена
5.985,00 ден
Производител:SAVA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комби
Ширина:195
Висина:75
Дијаметар:16C
Индекс на носивост и брзина:107/105Q

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:SAVA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комби
Ширина:195
Висина:75
Дијаметар:16C
Индекс на носивост и брзина:107/105Q
Сезона Зимска
Ширина 195mm
Висина 75
Дијаметар 16
Индекс на носивост 107/105
Тип на возила Комби возило
Бренд Sava