text.skipToContent text.skipToNavigation
SAVA 205/55R16 91T ESKIMO S3+IDMK-13855
Нашата најниска цена
4.190,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

SAVA 205/55R16 91T ESKIMO S3+
Сезона Зимска
Ширина 205mm
Висина 55
Дијаметар 16
Индекс на носивост 91
Тип на возила Лично возило
Бренд Sava
Тип на производ Автомобилски гуми