text.skipToContent text.skipToNavigation
SAVA 205/65R16C 107/105T TRENTA MSIDEK000079438
8.950,00 ден
Нашата најниска цена
6.265,00 ден
Производител:SAVA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комби
Ширина:205
Висина:65
Дијаметар:16C
Индекс на носивост и брзина:107/105T

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:SAVA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комби
Ширина:205
Висина:65
Дијаметар:16C
Индекс на носивост и брзина:107/105T
Сезона Зимска
Ширина 205mm
Висина 65
Дијаметар 16
Индекс на носивост 107/105
Тип на возила Комби возило
Бренд Sava