text.skipToContent text.skipToNavigation
SAVA 215/65R16C 106/104T TRENTA MSIDEK000079441
10.000,00 ден
Нашата најниска цена
7.000,00 ден
Производител:SAVA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комби
Ширина:215
Висина:65
Дијаметар:16C
Индекс на носивост и брзина:106/104T

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:SAVA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комби
Ширина:215
Висина:65
Дијаметар:16C
Индекс на носивост и брзина:106/104T
Сезона Зимска
Ширина 215mm
Висина 65
Дијаметар 16
Индекс на носивост 106/104
Тип на возила Комби возило
Бренд Sava