text.skipToContent text.skipToNavigation
SAVA 225/70R15C 112/110R TRENTA MSIDEK000079442
8.550,00 ден
Нашата најниска цена
5.985,00 ден
Производител:SAVA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комби
Ширина:225
Висина:70
Дијаметар:15C
Индекс на носивост и брзина:112/110R

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:SAVA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комби
Ширина:225
Висина:70
Дијаметар:15C
Индекс на носивост и брзина:112/110R
Сезона Зимска
Ширина 225mm
Висина 70
Дијаметар 15
Индекс на носивост 112/110
Тип на возила Комби возило
Бренд Sava