text.skipToContent text.skipToNavigation
STARFIRE RSC 2.0 185/65 R14 86TIDMK-40486
Нашата најниска цена
2.019,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: STARFIRE
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 185
Висина: 65
Дијаметар: 14
Индекс на носивост и брзина: 86T
Сезона Летна
Ширина 185mm
Висина 65
Дијаметар 14
Индекс на носивост 86
Тип на возила Лично возило
Бренд Starfire
Тип на производ Автомобилски гуми