text.skipToContent text.skipToNavigation
Sportiva Sportiva Compact 165/65 R15 81TIDMK-44279
Нашата најниска цена
2.980,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: SPORTIVA
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 165
Висина: 65
Дијаметар: 15
Индекс на носивост и брзина: 81T
Сезона Летна
Ширина 165mm
Висина 65
Дијаметар 15
Индекс на носивост 81
Тип на возила Лично возило
Бренд Sportiva
Тип на производ Автомобилски гуми