text.skipToContent text.skipToNavigation
TIGAR CARGO SPEED WINTER - 175/65 R14C 90/88RIDMK-21191
Нашата најниска цена
4.000,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2014 и 2015 година.
Испораката на сите гуми е бесплатна во цела Македонија, до секој град и населено место.
Во цената на гумите не се вклучени и фелните.
Сезона Зимска
Ширина 175mm
Висина 65
Дијаметар 14
Индекс на носивост 90
Тип на возила Комби возило
Бренд Tigar
Тип на производ Автомобилски гуми