text.skipToContent text.skipToNavigation
Toyo Tires Open Country A/T+ 245/70 R17 114HIDEK000033617
Нашата најниска цена
10.900,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: TOYO TIRES
Сезона: Летна
Вид на возило: 4x4
Ширина: 245
Висина:70
Дијаметар: 17
Индекс на носивост и брзина: 114H
Тип на производ Автомобилски гуми