text.skipToContent text.skipToNavigation
Toyo Tires Open Country A/T+ 265/65 R17 112HIDEK000033618
Нашата најниска цена
9.390,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: TOYO TIRES
Сезона: Летна
Вид на возило: 4x4
Ширина: 265
Висина:65
Дијаметар: 17
Индекс на носивост и брзина: 112H
Тип на производ Автомобилски гуми