text.skipToContent text.skipToNavigation
Toyo Tires Open Country H/T+ 235/60 R18 107VIDEK000033638
Нашата најниска цена
8.890,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: TOYO TIRES
Сезона: Летна
Вид на возило: 4x4
Ширина: 235
Висина:60
Дијаметар: 18
Индекс на носивост и брзина:107V
Тип на производ Автомобилски гуми