text.skipToContent text.skipToNavigation
Toyo Tires Open Country H/T+ 245/75 R16 111SIDEK000033611
Нашата најниска цена
7.890,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: TOYO TIRES
Сезона: Летна
Вид на возило: 4x4
Ширина: 245
Висина:75
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 111S
Тип на производ Автомобилски гуми