text.skipToContent text.skipToNavigation
Toyo Tires Open Country H/T+ 265/70 R15 112TIDEK000033619
Нашата најниска цена
7.190,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: TOYO TIRES
Сезона: Летна
Вид на возило: 4x4
Ширина: 265
Висина:70
Дијаметар: 15
Индекс на носивост и брзина: 112T
Тип на производ Автомобилски гуми