text.skipToContent text.skipToNavigation
Toyo Tires Proxes CF2 SUV H/T+ 235/60 R17 102HIDEK000033632
Нашата најниска цена
8.290,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: TOYO TIRES
Сезона: Летна
Вид на возило: 4x4
Ширина: 235
Висина:60
Дијаметар: 17
Индекс на носивост и брзина: 102H
Тип на производ Автомобилски гуми