text.skipToContent text.skipToNavigation
Toyo Tires Proxes T1R 195/50 R15 82 VIDEK000033629
Нашата најниска цена
3.190,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: TOYO TIRES
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 195
Висина: 50
Дијаметар: 15
Индекс на носивост и брзина: 82V
Тип на производ Автомобилски гуми