text.skipToContent text.skipToNavigation
Toyo Tires Proxes T1R 195/50 R16 84 VIDEK000033636
Нашата најниска цена
4.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: TOYO TIRES
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 195
Висина: 50
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 84V
Тип на производ Автомобилски гуми