text.skipToContent text.skipToNavigation
Toyo Tires Proxes T1Sport SUV H/T+ 235/55 R18 100VIDEK000033622
Нашата најниска цена
8.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: TOYO TIRES
Сезона: Летна
Вид на возило: 4x4
Ширина: 235
Висина:55
Дијаметар: 18
Индекс на носивост и брзина:100V
Тип на производ Автомобилски гуми