text.skipToContent text.skipToNavigation
UNIROYAL Rain Sport 3 215/50 R17 91YIDMK-44434
9.300,00 ден
Нашата најниска цена
6.510,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.04.2019

Производител: UNIROYAL
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 215
Висина: 50
Дијаметар: 17
Индекс на носивост и брзина: 91Y
Сезона Летна
Ширина 215mm
Висина 50
Дијаметар 17
Индекс на носивост 91
Тип на возила Лично возило
Бренд Uniroyal
Тип на производ Автомобилски гуми