text.skipToContent text.skipToNavigation
UNIROYAL Rain Sport 3 255/35 R19 96YIDMK-44493
13.250,00 ден
Нашата најниска цена
9.275,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.09.2019

Производител: UNIROYAL
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 255
Висина: 35
Дијаметар: 19
Индекс на носивост и брзина: 96Y
Сезона Летна
Ширина 255mm
Висина 35
Дијаметар 19
Индекс на носивост 96
Тип на возила Лично возило
Бренд Uniroyal
Тип на производ Автомобилски гуми