text.skipToContent text.skipToNavigation
WINDFORCE CatchPower 225/45/R17 94WIDEK000035995
Нашата најниска цена
3.400,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител:WINDFORCE
Сезона:Летна
Вид на возило:Aвтомобил
Ширина:225
Висина:45
Дијаметар:17
Индекс на носивост и брзина:94W§Земја на потекло:Тајланд
Тип на производ Автомобилски гуми