text.skipToContent text.skipToNavigation
WINDFORCE GP100 185/60/R14 82HIDEK000035988
Нашата најниска цена
2.400,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител:WINDFORCE
Сезона:Летна
Вид на возило:Aвтомобил
Ширина:185
Висина:60
Дијаметар:14
Индекс на носивост и брзина:82H§Земја на потекло:Тајланд
Тип на производ Автомобилски гуми