text.skipToContent text.skipToNavigation
WINDFORCE GP100 195/65/R15 91HIDEK000035993
Нашата најниска цена
2.800,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител:WINDFORCE
Сезона:Летна
Вид на возило:Aвтомобил
Ширина:195
Висина:65
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:91H§Земја на потекло:Тајланд
Тип на производ Автомобилски гуми