text.skipToContent text.skipToNavigation
WINDFORCE GP100 205/55/R16 91VIDEK000035992
Нашата најниска цена
2.970,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител:WINDFORCE
Сезона:Летна
Вид на возило:Aвтомобил
Ширина:205
Висина:55
Дијаметар:16
Индекс на носивост и брзина:91V§Земја на потекло:Тајланд
Тип на производ Автомобилски гуми