text.skipToContent text.skipToNavigation
AEG Сет за убавина LBS 5676IDEK000203157
1.690,00 ден
Нашата најниска цена
1.490,00 ден
AEG Сет за убавина LBS 5676. Карактеристики: Маникир / педикир сет 2/1 ( маникир за нокти и 2 епилатори ) со кутија со додатоци Ергономски дизајнирано куќиште со прекинувач за вклучување / исклучув...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2019

AEG Сет за убавина LBS 5676. Карактеристики: Маникир / педикир сет 2/1 ( маникир за нокти и 2 епилатори ) со кутија со додатоци Ергономски дизајнирано куќиште со прекинувач за вклучување / исклучување Лед светилка 6 различни додатоци: -1 приврзок за полирање, -1 прилог за приложување (фини), -1 прилог за прикачување (груб), -1 конус за подесување (тап), -1 мал конус за подесување (зашилен), -1 мал конус за подесување (круг) 4-ниво прекинувач Право / лева ротација Практично кутија за складирање Батерија: 2 x 1.5 V AA (батерии не се вклучени) Маникир за нокти Ергономско куќиште со вкл. / исклучување Лесно ракување Темелно и нежно отстранување на влакнат на нозете или дури и повеќе разумни делови на телото како што е, на пример пазувите или линијата на бикини Тример функција Заштитено од прскање на вода Батерија: 2 x 1.5 V AA Тример на веѓа ON / OFF прекинувач Алуминиумско куќиште Батерија: 1 x 1.5 V AAA
Бренд Aeg
Тип на производ Сет за маникир и педикир