text.skipToContent text.skipToNavigation
BEKO HSA 40520 Хоринзонтален замрзнувачIDEK000036791
14.490,00 ден
Нашата најниска цена
13.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 21.02.2019

Хоринзонтален замрзнувач BEKO HSA 40520, ененгетска класа А+, нето капацитет 360l
Бренд Beko