text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE NRK6191TW Самостоен комбиниран фрижидерIDEK000211239
Нашата најниска цена
30.490,00 ден
GORENJE NRK6191TW, самостоен комбиниран фрижидер. Енергетска класа: A+. Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата. Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски отвор широк 60 cm. 1 ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.08.2019

GORENJE NRK6191TW, самостоен комбиниран фрижидер. Енергетска класа: A+. Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата. Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски отвор широк 60 cm. 1 компресор. Вкупен бруто/нето капацитет: 329 / 307 l. Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 231 / 222 l. Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 98 / 85 l. Електронско управување на вратата. Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј. Аларм за отворена врата. Дигитален приказ на температурата во фрижидерскиот дел и во делот на замрзнувачот. Звучен и светлосен сигнал при превисока температура во разладниот дел: бел сигнал. CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста. IonAir со Multiflow 360° функција. Интелигентен систем на помнење (AdaptTech ладење). NoFrost Plus. Брзо ладење. Функција за брзо замрзнување (FastFreeze). Штедлива програма (EcoMode)
Бренд Gorenje
Тип на производ Ладилник