text.skipToContent text.skipToNavigation
Beko DFN 05210 W, машина за садовиIDEK000057612
Нашата најниска цена
14.999,00 ден
Beko DFC 04210 W, машина за садови. Капцитет:12 сетови. Број на програми:4. Енергетска класа:А+. Димензии:85х60х60cm

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Beko DFC 04210 W, машина за садови. Капцитет:12 сетови. Број на програми:4. Енергетска класа:А+. Димензии:85х60х60cm
Енергетски оддел A+
Капацитет на полнење 12
Димензија 85x60x60cmcm
Бренд Beko
Тип на производ Машина за садови