text.skipToContent text.skipToNavigation
Beko WMY 71023 A+++ Mашина за перењеIDEK000057594
Нашата најниска цена
16.490,00 ден
Beko WMY 71023, машина за перење. Aquafusion технологија. Енергетска класа:A+++. Капацитет:7kg. Програми:15. Електронски контроли. Димензии:85x60x50cm

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Beko WMY 71023, машина за перење. Aquafusion технологија. Енергетска класа:A+++. Капацитет:7kg. Програми:15. Електронски контроли. Димензии:85x60x50cm
Енергетски оддел A+++
Капацитет на перење 7kg
Полнење фронтално
Висина на кујнскиот апарат до 86cm
Бренд Beko
Тип на производ Машина за алишта