text.skipToContent text.skipToNavigation

Vivax MF-45 Ладилник мини барID EK000307919

Vivax MF-45 Ладилник мини барID: EK000307919

ДОСТАВА ВО СТАН бесплатно без разлика на спрат на подрачје на град Скопје. Дознај повеќе овде

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
7.999 ден

Vivax MF-45 Ладилник мини бар Енергетска класа: A+ Псотавување на производот: Самостоечки Начин на ладење: Статичен Димензии (ВxШxД): 49,2 x 45 × 47,2 cm  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 18.04.2024

Гаранција: 5 год.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

 
еКупи - Бесплатна испорака и внесување во стан
 
Големите производи се тешки и несмасни за носење до станот, особено ако живеете на горниот кат од вашата зграда и нема лифт во зградата! Потребно е слободно време и енергија што може да се потроши на други работи. Не грижете се, препуштете ни го нам затоа што екупи нуди услуга за бесплатна испорака и внесување во стан на подрачје на град Скопје.
Погледни повеќе овде.

Испораката низ цела Македонија е БЕСПЛАТНА за сите нарачки изнад 2.800ден.
За производот

VIVAX мини бар MF-45 е наменет за оние кои имаат малку простор и голема потреба од ладење храна.
Економичен во потрошувачката на енергија, тој е идеален избор за хотелски соби или како помошен фрижидер за индивидуални соби или деловни простории.
Волуменот на фрижидерот од 39 l обезбедува ладење на пијалоците и овозможува храната да остане свежа. Замрзнувачот со волумен од 4 l е идеален за чување мала количина замрзната храна и замрзната вода.
Мини барот е со модерен дизајн и има можност за отворање на вратата во десна или лева насока.

Сите спецификации
Тип Слободно стоење
Технологија на фрижидер Конвенционално ладење
Технологија за замрзнување Конвенционално ладење
Вкупен нето волумен (l) 43
Нето капацитет на фрижидерот (l) 43
Нето волумен на замрзнувачот (l) -
Оцена со ѕвездички на замрзнувачот ****
Контрола Механички
Број на полици во фрижидер 1
Број на фиоки/корпи во фрижидерот -
Број на полици во замрзнувачот -
Број на фиоки/корпи во замрзнувачот -
Број на полици во вратата на фрижидерот 2
Отворање на вратата Шарките фабрички поставени надесно, но променливи
Енергетска ефикасност Ф
Бучава (dB) 41
Климатска класа N / ST
Материјал - врата Обоен метал
Боја Бело
ширина (cm) 47,2
висина (см) 49,2
Длабочина (cm) 45,0
Ширина на пакувањето (cm) 52,0
Висина на пакетот (cm) 52,0
Длабочина на пакување (см) 46,5
Тежина на уредот (кг) 15,0
Напојување 220-240 V AC
 
Тип на производ Ладилници
Бренд Vivax
Гаранција 5 год.
Боја Бела/Бела
Енергетска класа А+
Поставување на производот Самостоечки
Тип на производ Комибиниран ладилник
Начин на ладење Статички
Вкупен волумен 45 l
Волумен на фрижидерот 41 l
Volumen prostora zamrzivača 4 l
Бучавост (dB) 42 dB
Промена на насоката на отварање на вратата Не
Аларм за отворена врата Не
Диспанзер за вода Не
Ледомат Не
Автоматско одмрзнување на фрижидерот Не
WiFI вграден Не
Висина 49.2 cm
Ширина 47.2 cm
Длабочина 45 cm
Нето тежина 15 kg
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!