text.skipToContent text.skipToNavigation
GORENJE E 63102 BW, електричен шпоретIDEK000021376
Нашата најниска цена
14.999,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

GORENJE E 63102 BW, електричен шпорет
Тип на производ Шпорет