text.skipToContent text.skipToNavigation
MAX BO 1006, вградна рернаIDEK000057655
Нашата најниска цена
9.490,00 ден
MAX BO 1006, вградна рерна. Мултифункционална рерна со вентилациско печење, иноксен панел, иноксни копчиња, осветлување на рерната, иноксна решетка, димензии 60х60х60цм

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.01.2019

MAX BO 1006, вградна рерна. Мултифункционална рерна со вентилациско печење, иноксен панел, иноксни копчиња, осветлување на рерната, иноксна решетка, димензии 60х60х60цм
Тип на шпорет Електрични
Висина на кујнскиот апарат до 86cm
Енергетски оддел A
Бренд Max
Тип на производ Шпорет