text.skipToContent text.skipToNavigation

VOX EBB 2110 IX Вградена рернаIDEK000033432

Цена
10.490 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

VOX EBB 2121 Вградена рерна,Вентилатор,Механички тајмер