text.skipToContent text.skipToNavigation
Toshiba Daiseikai 8 RAS-13G2KVP-E [3.5KW} инвертер системIDEK000005907
Нашата најниска цена
87.290,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Ѕиден (hi wall) premium inverter клима уред, со интелегентно управување PWM и PAM модулација тип: TOSHIBA RAS-13G2KVP-E / RAS-13G2AVP-E Daiseikai 8 наменет за одржување на термичките параметри при климатизација на простори, AUTORESTART опција, можност за самодијагностицирање при дефект, високо ефикасна hybrid digital инвертерска технологија со најнова twin-rottary (10,13,16) компресорска технологија, предвиден за ѕидна монтажа.
Бренд Toshiba