text.skipToContent text.skipToNavigation
Toshiba Mirai RAS-10BKV-E, инвертер систем [2.5KW]IDEK000005906
Нашата најниска цена
37.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Toshiba Mirai RAS-10BKV-E, инвертер систем [2.5KW]. Ѕиден (hi wall) inverter клима уред, со интелегентно управување PWM и PAM модулација тип: TOSHIBA RAS-10BKV-E / RAS-10BAV-E Mirai наменет за одржување на термичките параметри при климатизација на простори, AUTORESTART опција, можност за самодијагностицирање при дефект, високо ефикасна hybrid digital инвертерска технологија со најнова rottary компресорска технологија произведена во Јапонија, предвиден за ѕидна монтажа.
Бренд Toshiba