text.skipToContent text.skipToNavigation
AGRINA 51s бензиска косилка за трева самоходнаIDEK000073049
17.165,00 ден
Нашата најниска цена
14.590,00 ден
AGRINA 51s бензиска косилка за трева самоодна. Карактеристики: Мотор 2,6KW, вртежи 2.800 o/min., колектор за трева 60 литри, висина на косење: 25-75mm, ширина на косење: 51cm, тежина: 36кг, материј...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.12.2018

AGRINA 51s бензиска косилка за трева самоодна. Карактеристики: Мотор 2,6KW, вртежи 2.800 o/min., колектор за трева 60 литри, висина на косење: 25-75mm, ширина на косење: 51cm, тежина: 36кг, материјал: метална. Гаранција 12 месеци.

Бренд Agrina
Гаранција 12mj
Тип на производ Косилка