text.skipToContent text.skipToNavigation
Iskra СЕТ: Бензиска Косилка за трева HG48SMH-S + ПОДАРОК плинска скараIDEK000072364
Нашата најниска цена
23.990,00 ден
Iskra СЕТ: Бензиска Косилка за трева самоодна HG48SMH-S + ПОДАРОК плинска скара. Карактеристики на бенсизката косилка за трева: Моќност:2.5кW, Големина на мотор:140цм3, Опфат на сечење:480мм, Резе...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Iskra СЕТ: Бензиска Косилка за трева самоодна HG48SMH-S + ПОДАРОК плинска скара. Карактеристики на бенсизката косилка за трева: Моќност:2.5кW, Големина на мотор:140цм3, Опфат на сечење:480мм, Резервоар:Нафта. Карактеристики на плинската скара: Моќност: 2.55kW, Дијаметарот на површина за печење: Ø 44 cm, Отстранливa емајлиранa плотна со рачки, Пренослива и лесна, Регулатор на притисокот за плин, За надворешна употреба, Поврзување за гас: 8 mm, притисок (mmHg): 30, 28-30 / 37 Димензии на пакување (во мм): 459 (H) x 463 (Ш) x 141 (Д), Тежина: 6,11 кг
Бренд Iskra
Тип на производ Косилка