text.skipToContent text.skipToNavigation
Iskra СЕТ: Бензиска косилка за трева LM51M + ПОДАРОК плинска скараIDEK000034704
Нашата најниска цена
12.999,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2019

Iskra СЕТ: Бензиска косилка за трева LM51M + ПОДАРОК плинска скара
Бренд Iskra
Гаранција 12mj
Тип на производ Косилка