text.skipToContent text.skipToNavigation
MAX PULS Бензиска косилка за трева MP-GLM007IDEK000069228
Нашата најниска цена
12.890,00 ден
MAX PULS Бензиска косилка за трева MP-GLM007 §Моќност:2.4kW§Вртежи:3000§Дијаметар на косење:460мм§Висина на сечило:25/75мм(5 позиции)§Капацитет на корпа:55 литри

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.01.2019

MAX PULS Бензиска косилка за трева MP-GLM007 §Моќност:2.4kW§Вртежи:3000§Дијаметар на косење:460мм§Висина на сечило:25/75мм(5 позиции)§Капацитет на корпа:55 литри
Бренд Max plus
Тип на производ Косилка