text.skipToContent text.skipToNavigation
BRM 1040NTL Бензиска косилка за треваIDEK000032693
Нашата најниска цена
11.900,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

BRM 1040NTL Бензиска косилка за трева,Моќност:2.5, Нож:40цм
Тип на производ Косилка