text.skipToContent text.skipToNavigation

MTD 46 S Бензиска косилка самооднаID EK000032723

MTD 46 S Бензиска косилка самооднаID: EK000032723

Цена
16.900 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

MTD Бензиска косилка самоодна,Моќност:3.5hp,Должина на нож:46cm,Додаток:Корпа