text.skipToContent text.skipToNavigation
WOLF GARTEN Берач за овошки RG-MIDEK000032709
Нашата најниска цена
790,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

WOLF GARTEN Берач за овошки RG-M,Берење на овошките без оштетување,Заоблена круна на берачот
Тип на производ Косилка