text.skipToContent text.skipToNavigation
WOLF GARTEN Телескопска рачка ZM V4IDEK000032696
Нашата најниска цена
1.750,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

WOLF GARTEN телескопска рачка ZM V4,Должина на рачката 170-300цм,Материјал:Алуминиум,Зафат на ножиците:38мм
Тип на производ Косилка