text.skipToContent text.skipToNavigation
ISKRA СЕТ: XY BC 520 Моторна Бензиска коса + ERO 60 алатиIDEK000072365
Нашата најниска цена
11.590,00 ден
ISKRA СЕТ: XY BC 520 Моторна Бензиска коса + ERO 60 алати. Карактеристики:Моќност:1.5кW, Големина на мотор:51цм3, Опфат на сечење:810мм, Должина на палица за косење:146цм. Карактеристки на сетот ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

ISKRA СЕТ: XY BC 520 Моторна Бензиска коса + ERO 60 алати. Карактеристики:Моќност:1.65кW, Големина на мотор:51цм3, Опфат на сечење:810мм, Должина на палица за косење:146цм. Карактеристки на сетот 60 алати: Прилагодлив клуч: 200 mm (8 "), Универзален нож: 18 mm, Дијагонала клешти: 150 mm (8 "), Комбинирани клешти: 150 mm (8 "), Трака: 3 m x 16 mm, Имбус клуч 1.5 - 10 мм, Клуч за стегнување: 6,35 mm (1/4 "), Приклучоци: 1/4 "x 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm, Чекан: 227g (8 унци), 25 mm наставки: (32 парчиња), слот наставки (SL): 3, 4, 5, 5, 6, 6, 7, крст наставки(PH): 0, 1, 2, 2, 3, крст наставки со звезди(PZ): 0, 1, 2, 2, 3, Имбус наставак (H): 1,5, 2, 3, 4, 5, 6, Квадратен наставак (S): 1, 2, 3, Torx наставки (Т): 10, 15, 20, 25, 27, 30, Ниво: 220 mm (9 "), Магнетна рачка: 6,35 mm (1/4 "), Магнетен продолжен подесувач: 50 mm
Бренд Iskra
Тип на производ Тример