text.skipToContent text.skipToNavigation
MTD BC Smart 52, моторен тример за треваIDMK-16840
9.165,00 ден
Нашата најниска цена
7.790,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2019

Бензински тример BC Smart 52; Двотактен мотор 1.4kW, 9000 вртежи во минута, косен дел 42 цм, 1.2 литри резервоар, тежина 7.5 кг
Бренд Mtd
Тип на производ Тример