text.skipToContent text.skipToNavigation
Black & Decker СЕТ: Ударна дупчалка KR654CRESK + ГРАТИС A7188 50-ДЕЛЕН КОМПЛЕТ ЗА ДУПЧЕЊЕ И ОДВРТУВАЊЕIDEK000056963
Нашата најниска цена
5.299,00 ден
Black & Decker СЕТ: Ударна дупчалка KR654CRESK + ГРАТИС A7188 50-ДЕЛЕН КОМПЛЕТ ЗА ДУПЧЕЊЕ И ОДВРТУВАЊЕ

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Black & Decker СЕТ: Ударна дупчалка KR654CRESK + ГРАТИС A7188 50-ДЕЛЕН КОМПЛЕТ ЗА ДУПЧЕЊЕ И ОДВРТУВАЊЕ
Тип на бушилки Ударни бушалки
Број на удари 47600
Глава за стегање 13
Број на вртежи 2800o/min
Бренд Black & Decker
Тип на производ Дупчалка