text.skipToContent text.skipToNavigation
VERTO Бормашина 50G509 600W клуч 13ммIDEK000071438
Нашата најниска цена
2.500,00 ден
VERTO Бормашина 50G509. Моќност: 600W, клуч 13мм. Гаранција:12 месеци

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.12.2018

VERTO Бормашина 50G509. Моќност: 600W, клуч 13мм. Гаранција:12 месеци
Бренд Verto
Тип на производ Дупчалка