text.skipToContent text.skipToNavigation
Makita Електрична мешалкаIDEK000034613
Нашата најниска цена
23.999,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Makita Електрична мешалка
Бренд Makita
Гаранција 36mj