text.skipToContent text.skipToNavigation
RAIDER RDP-HM03 Рачен Миксер 1400WIDEK000069278
Нашата најниска цена
5.800,00 ден
RAIDER RDP-HM03 Рачен Миксер 1400W, вртежи 180-460/минута 300-700/минута, дијаметар 120/140мм, брзини 2

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2020

RAIDER RDP-HM03 Рачен Миксер 1400W, вртежи 180-460/минута 300-700/минута, дијаметар 120/140мм, брзини 2