text.skipToContent text.skipToNavigation
INTEX PRISM FRAME 26732 549 x 122cm FULL опремаIDEK000210354
42.488,00 ден
Нашата најниска цена
29.999,00 ден
INTEX PRISM FRAME 26732 549 x 122cm FULL опрема. Карактеристики: Димензии: 5.49m x 122cm, капацитет: 24.311 литри (90%), капацитет на филтер пумпа 5.678 литри на час (препорачано да се користи 5-6 ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2019

INTEX PRISM FRAME 26732 549 x 122cm FULL опрема. Карактеристики: Димензии: 5.49m x 122cm, капацитет: 24.311 литри (90%), капацитет на филтер пумпа 5.678 литри на час (препорачано да се користи 5-6 саати дневно), тежина 102кг. , има подлога, покривка и скали. 

Бренд Intex
Тип на производ Базен