text.skipToContent text.skipToNavigation

ПРАКТИК MK12-01-01 Мултифункционален плакарID EK000524119

ПРАКТИК MK12-01-01 Мултифункционален плакарID: EK000524119

Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!

Цена
4.390 ден

Мултифункционален плакар ПРАКТИК Димензии: 109x45x30cm Длабочина на корпи: 10cm Висина на ногарки: 7.5...  Дознај повеќе

Бесплатна достава

Доставуваме веќе од 19.04.2024

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Мултифункционален плакар ПРАКТИК

  • Димензии: 109x45x30cm

  • Длабочина на корпи: 10cm

  • Висина на ногарки: 7.5cm

  • Материјал: Иверица 1ва класа

  • ПВЦ кант трака 0.8mm

  • Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите
Тип на производ Комоди
Бренд MSI
Главен материјал Пластика
Висина 109 cm
Ширина 45 cm
Длабочина 30 cm
Овој производ до сега никој го нема оценетo, бидете први!